На колегії розглянуті результати роботи землевпорядної служби області за 2017 рік і перший квартал 2018 року.

У заході взяв участь заступник директора Департаменту – начальник відділу з організації планових перевірок про здійснення державного контролю за використанням та охороною земель Департаменту контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру Олексій Коляденко. Також були присутні керівники структурних підрозділів Головного управління в районах, державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру.

Відповідно до порядку денного розглянуто, зокрема стан підготовки та проведення земельних торгів Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області за 2017 рік і заплановані обсяги продажу на 2018 рік, виконання плану перевірок на ІІ півріччя 2017 року щодо дотримання земельного законодавства, а також йшлося про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, забезпечення земельними ділянками учасників АТО тощо.

Підводячи підсумки роботи за 2017 рік,  Головне управління Держгеокадастру у Сумській області акцентувало увагу на питаннях, що найбільш нагальні  для державної системи управління в галузі земельних відносин, взаємодії з органами місцевого самоврядування та органами державної влади, а також погоджено координацію роботи державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру.

В процесі розгляду кожного з зазначених питань, були підбиті підсумки виконаної роботи за минулий рік, конкретизовано основні досягнення і недоліки в роботі та визначено конкретні завдання на період до кінця поточного року.