У засіданні колегії взяв участь виконуючий обов’язки  голови Держгеокадастру Олександр Колотілін. Також були присутні керівники структурних підрозділів Головного управління в районах, державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру.

Під час заходу сумські землевпорядники обговорили цілий ряд актуальних питань, серед яких, зокрема, підготовка та проведення земельних торгів, передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, забезпечення земельними ділянками учасників АТО, надання адміністративних послуг в сфері Державного земельного кадастру, окремі питання здійснення державного геодезичного нагляду,  координація роботи державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру.

В процесі розгляду питань підбиті підсумки виконаної роботи, конкретизовано основні досягнення і недоліки в роботі, визначено пріоритетні завдання.

Після детального розгляду, по кожному з поставлених на колегії питань, членами колегії ухвалено окремі рішення та надані відповідні доручення, які спрямовані на виконання поставлених державою завдань.