За цей період  Головним управлінням Держгеокадастру у  Сумській області надано більше 217 тисяч адміністративних послуг громадянам та юридичним особам. За ці послуги нарахована плата у розмірі 4 мільйони 238 тисяч гривень.

Переважну більшість адмінпослуг (163 тисячі) надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувались державної реєстрації земельних ділянок (76688 запитів) та видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (28535 запитів).

Майже 55 тисяч адмінпослуг землевпорядники надали на платній основі. Отримані кошти землевпорядники перерахували до місцевих бюджетів Сумського регіону.

Найбільші надходження – у розмірі 3 мільйони 963тисячі гривень – отримали за видачу 49545 витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. За обов’язкову, добровільну державну експертизу землевпорядної документації, а також вибіркової державної експертизи землевпорядної документації бюджети поповнено на 142 тисячі гривень.

Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні.

 

 

Довідково:

 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.