Всього від початку року з екстериторіального погодження на розгляд сумських експертів надійшло 7997 електронних примірників землевпорядної документації.

Позитивний висновок експертів мають 5867 проектів. Негативну оцінку через суттєві зауваження до їх розробників отримали  1963 роботи. На разі опрацьовуються решта 167 проектів землеустрою.

Територіальними органами Держгеокадастру Сумської області направлено на погодження до інших областей  5414 проектів землеустрою, з них опрацьовано 5263 проекти, з яких 4337 позитивно, 926 – негативно та 151 знаходяться на розгляді.

На Сумщині статус експерта отримала 21 особа.

 

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.