Всього від початку року з екстериторіального погодження на розгляд сумських експертів надійшло 9386 електронних примірників землевпорядної документації.

Позитивний висновок експертів мають 6874 проектів. Негативну оцінку через суттєві зауваження до їх розробників отримали  2371 роботи. На разі опрацьовуються решта 141 проектів землеустрою.

Територіальними органами Держгеокадастру Сумської області направлено на погодження до інших областей  6551 проектів землеустрою, з них опрацьовано 6384 проекти, з яких 5436 позитивно, 948 – негативно та 167 знаходяться на розгляді.

 

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.