Всього від початку року з екстериторіального погодження на розгляд сумських експертів надійшло 6960 електронних примірників землевпорядної документації.

Позитивний висновок експертів мають 5213 проектів. Негативну оцінку через суттєві зауваження до їх розробників отримали  1674 роботи. На разі опрацьовуються 73 проекти землеустрою.

Територіальними органами Держгеокадастру Сумської області направлено на погодження до інших областей 4520 проектів землеустрою, з них опрацьовано 4376 проектів, з яких 3282 позитивно, 1094 – негативно та 144 знаходяться на розгляді.

 

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.