Начальник управління Держгеокадастру у Сумській області Наталія УСИК зачитала наказ про передачу земельної ділянки державної власності у комунальну власність Бездрицькій сільській раді.

«Ми сьогодні зробили ще один важливий крок на шляху до децентралізації щодо передачі повноважень на місця. Це мрія громад і усіх  жителів, яка вже почала здійснюватися», – підкреслив голова Бездрицької ОТГ Олександр МАРКІН.

Наталія Усик та Олександр Маркін урочисто підписали усі необхідні документи, які підтверджують факт передачі землі, і після цього громада стала повноправним володарем своїх ланів.

«Бездрицька ОТГ – це наша перша ластівка. І ті землі, якими раніше розпоряджався Держгеокадастр, тепер будуть у володінні громади. По усій Україні передадуть близько 7,5 мільйонів гектар об’єднаним громадам – це позитивні наслідки реформи децентралізації», – прокоментував голова обласної ради Володимир ТОКАР та додав, що наступною громадою, яка отримає у комунальну власність близько 800 га землі, буде Хотінська ОТГ.