Ця сума становить 89% від загальної нарахованої орендної плати. У минулому році середній розмір плати за користування землею становив близько 1308 гривень за гектар, нині оренда одного гектара становить 2100 гривень.

На Сумщині суттєво збільшилась вартість оренди земельних паїв в порівнянні з 2016 роком. Мешканці області, які мають у власності земельні частки (паї), уклали з орендарями 217297 договорів на користування землею, що на 5648 договорів більше ніж у попередньому році. Загалом суб’єкти господарювання орендують у власників землі загальною площею близько 713 тисяч гектар.

 

Найвища вартість оренди одного гектара землі у Липоводолинському районі – 3266 гривен.

 

Довідково:

Відповідно до ст. 93 Земельного кодексу України, право оренди земельної ділянки – це засноване на договорі строкове платне володіння й користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для провадження підприємницької та іншої діяльності. Земельні ділянки можуть передаватися в оренду громадянам і юридичним особам України, іноземцям та особам без громадянства, іноземним юридичним особам, міжнародним об’єднанням і організаціям, а також іноземним державам.