Починаючи з серпня 2014 року Головним управлінням видано 7433 наказів «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» учасникам АТО та затверджено проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки і надано у власність військовослужбовцям 4499 земельних ділянок.

Протягом 2018 року Головним управлінням надано 2537 дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної учасникам антитерористичної операції, в тому числі: 2387 дозволи – для ведення особистого селянського господарства та 150 – для індивідуального садівництва.

З початку року управлінням затверджено проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надано у власність 753 земельні ділянки загальною площею 1443,963 га, з них для ведення особистого селянського господарства прийнято 728 наказ на земельні ділянки загальною площею 1441,2 га та для індивідуального садівництва 25 накази на земельні ділянки загальною площею 2,763 га.

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.