5 липня 2018 року за участі заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олени Сукманової, губернатора Сумської області Миколи Клочка, який очолює обласний штаб, представників органів державної влади, правоохоронних органів, голів сільських та селищних громад, засобів масової інформації відбулось відкрите засідання обласного антирейдерського аграрного штабу та змістовна розмова щодо діяльності всіх суб’єктів земельних відносин у правовому полі.

«Завдання держави – захистити кожного громадянина від будь-яких спроб незаконного заволодіння їх землею чи врожаєм. Антирейдерські штаби, що діють в кожній області, працюватимуть безстроково, стільки, скільки буде потрібно для захисту прав аграріїв», – наголосила Олена Сукманова. Вона побажала, щоб Сумщина зберегла тенденцію до відсутності скарг та земельних конфліктів на місцях.

Як наголосив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, антирейдерський штаб працює на Сумщині із серпня минулого року. За цей час кричущих випадків рейдерства не було зафіксовано. У той же час обласна влада разом із представниками юстиції, Нацполіції, прокуратури, сільгосппідприємств працювали  на упередження таких фактів. Всі звернення і проблемні питання розглядалися на засіданнях штабу, здійснювалися виїзди на місця із роз’ясненнями.

На сучасному етапі розвитку України суспільству необхідні надійні правові відносини у всіх сферах життя і аграрний сектор – потребує особливої уваги.