Розглядались важливі питання щодо заходів соціального захисту учасників антитерористичної операції на Сході України та Операції Об’єднаних Сил, виконання місцевих бюджетів за 2018 рік та основні питання бюджетної регіональної політики на рік нинішній.

Заслухавши учасників АТО щодо недостатнього приділення їм уваги збоку місцевої влади, Микола Клочко зазначив, що Президентом України Петром ПОРОШЕНКОМ та Урядом гарантовані додаткові соціальні гарантії українським захисникам. І одним із першочергових завдань усіх рівнів влади в Сумській області є забезпечення соціального захисту учасників АТО та ООС.

Продуктивна розмова відбулася і стосовно надання учасникам антитерористичної операції на Сході України та Операції Об’єднаних Сил житла.

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО рекомендував головам районних державних адміністрацій та органам місцевого самоврядування постійно тримати на контролі це питання та посилити контроль за виконанням Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції».