Як доповіли представники Буринської райдержадміністрації, проблемним питанням на сьогодні залишається забезпечення земельними ділянками всіх бажаючих учасників АТО, оскільки звернення надходять не лише від мешканців Буринщини, а кількість вільних земельних ділянок вкрай обмежена.

Так, в районі обліковується 249 учасників АТО, із них 245 – учасників бойових дій,     4 – інваліди з числа учасників АТО, 9 – сімей загиблих учасників АТО.

Начальник Головного управління Держгеокадастру Наталія Усик повідомила, що учасникам АТО надано 388 дозволів на розроблення документації із землеустрою площею 775,43 га, затверджено 322 накази про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність площею 643,43, ще 11 – знаходиться на опрацюванні,

Подібне звернення на засіданні розглянули від спілки учасників АТО 27 Сумської реактивної артилерійської бригади. Вони  звернулися з проханням допомогти у виділенні 30 земельної ділянки у власність учасникам АТО на території села Жуківка Буринського району, оскільки дане питання поки що не узгоджується із Буринською міською радою.

З аналогічними проблемами на Координаційну раду завітали також учасники АТО з Лебедина та Конотопа. Їх питання Микола Клочко запропонував розглянути широким колом із залученням представників місцевої влади.