Упродовж  9 місяців 2017 року аграрії Сумщини придбали права оренди на 82 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею понад 1850 га.

Загалом до сільських та селищних бюджетів впродовж трьох банківських днів з дня проведення аукціонів надійшла річна орендна плата у розмірі 3млн.886 тис. грн.

При стартовій ставці річної орендної плати, встановленої на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, найвищі ставки орендної плати встановлено по земельних ділянках, розташованих на території Конотопського (111,64 та 98,36 %), Шосткинського( 100,56%)  районів.

Найбільшу кількість прав оренди земельних ділянок продано на території  Краснопільського (21 ділянка), Середино – Будського ( 20 ділянок), Шосткинського (17 ділянок)  районів.

На жовтень 2017 року оголошено проведення двох аукціонів, на яких планується продаж прав оренди 16 земельних ділянок загальною площею 742,3 га на території Глухівського, Буринського, Конотопського та Середино – Будського районів.

 

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».