Головним управлінням Держгеокадастру у  Сумській області надано 138 354 адміністративних послуг громадянам та юридичним особам. За ці послуги нарахована плата у розмірі 1 782 733,47 гривень.

Переважну більшість адмінпослуг (117 576) надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувались державної реєстрації земельних ділянок (40 472 запити), видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (6 757 запитів), виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру (10 026) та видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (36 264 запити).

Майже 21 тисячу адмінпослуг землевпорядники надали на платній основі. Отримані кошти землевпорядники перерахували до місцевих бюджетів Сумщини.

Найбільші надходження – у розмірі 1654870 гривень – отримали за видачу 18 784 витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. За обов’язкову, добровільну державну експертизу землевпорядної документації, а також вибіркової державної експертизи землевпорядної документації бюджети поповнено на 60 105 гривень.

Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні.

 

Довідково:

 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.