Протягом першого кварталу  поточного року під час земельних торгів, які організовані Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області продано право оренди 48 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 810,1721 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 1 386 400 гривень, які орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Сумщини.

В результаті аукціонів ставка орендної плати  по області становить  8,04 – 121,07% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Найдорожчими стали земельна ділянка площею понад 33 га в адмінмежах Коровинської сільської  ради Недригайлівського району, оренда плата за яку зросла до 36,0% від НГО, у грошовому еквіваленті – 180 081 грн. (стартова ціна становила 40 018 грн) та земельна ділянка площею понад 30 га в адмінмежах Коротченківської сільської  ради Шосткинського району, оренда плата за яку зросла до 106,39% від НГО, у грошовому еквіваленті – 102 330 грн. (стартова ціна становила 7 694 грн).

 

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».