Всього від початку року з екстериторіального погодження на розгляд до сумських експертів надійшло 4328 електронних примірників землевпорядної документації.

Позитивний висновок експертів мають 3208 проектів. Негативну оцінку через суттєві зауваження отримали  1039 робіт. На разі опрацьовуються 81 проектів землеустрою.

Територіальними органами Держгеокадастру Сумської області на погодження до інших областей направлено 2817 проектів землеустрою, з них опрацьовано 2749 проектів, з яких 1920 позитивно, 829 – негативно та 68 знаходяться на розгляді.

 

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.