Від початку 2018 року в рамках реалізації пілотного проекту із екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки до органів Держгеокадастру у Сумській   області надійшло на погодження 5245 електронних примірників землевпорядної документації.

Позитивний висновок експертів мають 3901 проект. Негативну оцінку через суттєві зауваження до їх розробників отримали  1219 робіт. На разі опрацьовуються 125 проектів землеустрою.

Територіальними органами Держгеокадастру Сумщини направлено на погодження до інших областей 3547 проектів землеустрою, з них опрацьовано 3440 проектів, з яких 2487 позитивно, 953 – негативно та 107 знаходяться на розгляді.

Усього в структурі Головного управління Держгеокадастру у Сумській  області здійснюють розгляд та погодження проектів відведення земельної ділянки по принципу екстериторіальності 20 кваліфікованих експертів, що відповідають критеріям, визначеним статтею 23 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації».

 

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.