Начальник управління зазначила, що День захисників Вітчизни – це свято, народжене у непростий для держави час і визначене у такий великий для українців день – Покров Пресвятої Богородиці.

«Це свято має особливе значення. Воно нагадує про громадянський обов’язок і важливе чоловіче призначення. Наш святий обов’язок – зберегти мир і злагоду в суспільстві і на землі.

У день захисників Вітчизни від усієї душі бажаю Вам сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині. Нехай і в мирний час у Вашому житті знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і красивих перемог!

Головне, щоб не гриміли вибухи, не плакали наші матері, а наші діти жили в багатій і процвітаючій країні й відчували гордість за свою Вітчизну!

Мирного неба і благополуччя!», – зазначила очільниця Головного управління.

На урочистостях був присутній директор Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної адміністрації Кривозуб Ігор Володимирович, який також привітав учасників антитерористичної операції та зазначив, що Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області разом з Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної адміністрації та Сумською обласною радою приклало немало зусиль для отримання у власність довгоочікуваної землі.

          Наталія Усик урочисто вручила учасникам антитерористичної операції накази про надання у власність земельних ділянок та наостанок побажала: «Нехай користування землею буде плідним та принесе Вам задоволення».