«Раціональне використання ресурсів громади – основа подальшого розвитку території» – саме під таким заголовком пройшла 28 березня нарада при голові Сумської обласної державної адміністрації Миколі КЛОЧКУ, щодо подальшого розвитку Сумського, Білопільського, Лебединського і Краснопільського районів.

На нараду зібрались голови районних рад, районних державних адміністрацій, сільські, селищні голови та голови ОТГ вищезазначених районів, які мали деякі питання до заступника начальниканачальника Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління, а саме: щодо порядку зміни цільового призначення та виду угідь земельної ділянки,  порядку відведення земельних ділянок для садівництва, можливості переукладання договорів оренди в частині підвищення розміру орендної плати.

На вищезазначені питання надані вичерпні відповіді з роз’ясненням норм земельного законодавства.

Микола Клочко зазначив, що Сумська область робить успіхи і перейшла на п’яте місце у рейтингу щодо наповнення місцевих бюджетів коштами, які отримані за оренду землі. Наприклад, Сумський район за показниками по використанню ресурсів знаходиться у першій десятці рейтингу.