Всього від початку року з екстериторіального погодження на розгляд сумських експертів надійшло 3068 електронних примірників землевпорядної документації.

Позитивний висновок експертів мають 2241 проект. Негативну оцінку через суттєві зауваження до їх розробників отримали  710 робіт. На разі опрацьовуються 117 проектів землеустрою.

Територіальними органами Держгеокадастру Сумської області направлено на погодження до інших областей 1871 проект землеустрою, з них опрацьовано 1802 проекти, з яких 1369 позитивно, 433 – негативно та 69 знаходяться на розгляді.

 

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.