Під час засідання в якому також взяли участь представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства оборони України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства інфраструктури України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, обговорили проект постанови “Про порядок функціонування НІГД”, який був розроблений за дорученням Прем’єр-міністра України.

Оскільки Закон України “Про національну інфраструктуру геопросторових даних” набирає чинності вже 1 січня 2021 року, одним із ключових питань було визначення інформації, надання якої має бути забезпечене всіма утримувачами базових геопросторових даних, а також іншими зацікавленими сторонами.

Уже найближчим часом проект постанови “Про порядок функціонування НІГД” буде поданий на розгляд Кабінету Міністрів України. Цим документом визначатимуться державні органи, які будуть відповідальними за створення та оновлення базових даних та метаданих у системі НІГД.