Написати звернення

Увага! Відповідно до ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних», відправляючи це питання, Ви надаєте згоду на обробку та використання Ваших персональних даних для здійснення повноважень, пов’язаних із розглядом даного запиту. Ваші особисті данні не будуть опубліковані.
Також звертаємо вашу увагу на те, що питання, які принижують честь та гідність інших осіб, містять образи та брутальні вислови, не підлягають розгляду та не публікуються на сайті.

Увага! Відповідно до статті 5 Закону України “Про звернення громадян” звернення може бути усним чи письмовим.
Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Увага! Звертаємо Вашу увагу, що при листуванні електронною поштою Головне управління Держгеокадастру у Сумській області не приймає та не може відправляти листи на адреси, зареєстровані на серверах Російської Федерації (наприклад, mail.ru, yandex.ru, rambler.ru тощо). Враховуйте це, вказуючи електронну адресу для листування.

Увага! Ознайомитися з повідомленням про обробку персональних даних осіб, які звертаються до Головного управління Держгеокадастру у Сумській області в порядку, визначеному законами України “Про звернення громадян” та “Про доступ до публічної інформації” можна ознайомитись за посиланням

Заява про надання дозволу

Бланки заяв

Повідомлення про обробку персональних даних та права суб’єкта персональних даних, чиї персональні дані обробляються в  Головному управлінні Держгеокадастру у Сумській області

Наказ від 25.05.2021 № 48 Про затвердження Порядку обробки та захисту персональних даних та Плану дій працівників Головного управління Держгеокадастру у Сумській області на випадок несанкціонованого доступу до персональних даних, пошкодження технічного обладнання, виникнення надзвичайних ситуацій

Зразки заповнення заяв

  Прізвище, ім'я та по батькові

  Поштова адреса

  Телефон

  Електронна адреса

  Текст звернення

  Введіть будь-ласка символи, зображені на малюнку

  captcha