Національне агентство з питань запобігання корупції продовжує роботу з впровадження системи проведення логічного та арифметичного контролю декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Впровадження та функціонування такої cистеми передбачає автоматизований обмін інформацією між інформаційно-телекомунікаційною системою “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” та іншими державними реєстрами і базами даних.

Так, на засіданні  Національного агентства затверджено Порядок надання Національному агентству   інформації з Державного земельного кадастру про земельні ділянки фізичних осіб Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру. Порядок регламентує автоматизований обмін інформацією між Держгеокадастром та Національним агентством, яка необхідна для  перевірки електронних декларацій, визначає правила такого автоматизованого обміну. Обмін відомостями відбуватиметься з дотриманням всіх необхідних вимог щодо захисту інформації, зокрема персональних даних. Держгеокадастр став першим держателем реєстру, який вжив всіх необхідних заходів для впровадження передбаченого протоколом автоматизованого обміну інформацією.

Наразі Національне агентство погоджує відповідні протоколи обміну і з іншими державними органами, які є держателями реєстрів, зокрема Міністерством юстиції, Державною фіскальною службою, Міністерством внутрішніх справ, Пенсійним фондом тощо.

Нагадаємо, Порядок затверджено на виконання пункту 6 Плану заходів з впровадження системи проведення логічного та арифметичного контролю декларацій та модернізації програмно-апаратного комплексу інформаційно-телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”.

Джерело: https://nazk.gov.ua/news/derzhgeokadastr-stav-pershym-derzhatelem-reyestru-yakyy-vzhyv-vsih-neobhidnyh-zahodiv-dlya