Слід зазначити, що станом на 1 жовтня 2017 року опрацьовано 10332 проектів, з яких 80% розглянуто позитивно (8212) та 20% негативно (2120). На розгляді знаходяться ще 139 проектів.

Територіальними органами Держгеокадастру Сумської області направлено на погодження до інших областей 7727 проектів землеустрою, з них опрацьовано 7634 проектів, з яких 5747 позитивно, 1887 – негативно та 93 знаходяться на розгляді.

У Сумській області працюють 20 кваліфікованих експертів, які надають висновки про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки з дотриманням вимог Земельного законодавства.

 

 

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.