9 листопада відбувся аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

За результатами проведених відкритих торгів аграріями придбано право оренди на дев’ять земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею майже 200 гектарів.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки площею 6,89 га та 26,67 га на території Кровненської сільської ради Сумського району Сумської області, де стартова ціна піднялася до 26,32% та 28,16% від нормативної грошової оцінки.

 

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».