Головним управлінням Держгеокадастру у  Сумській області надано 152 570 адміністративних послуг громадянам та юридичним особам.

Переважну більшість адмінпослуг (147785) надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувались видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (78495), державної реєстрації земельних ділянок (10731), видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (8599), виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру (2 256).

На платній основі землевпорядники надали 4785 адмінпослуги. За ці послуги стягнуто кошти у розмірі 450 129,92 грн. та перераховано до місцевих бюджетів Сумщини.

Найбільші надходження – у розмірі 412 150,55 грн. – отримали за видачу витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру.

Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні.

 

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.