Протягом серпня  поточного року під час земельних торгів, які організовані Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області продано право оренди 15 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею  понад 273,1 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 631 286,92 грн., які орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Сумського регіону.

В результаті аукціонів ставка орендної плати  по області становить  8,1 – 98,9% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Найдорожчими стали земельна ділянка площею понад 33 га Бочечківської сільської  ради Конотопського району, оренда плата за яку зросла до 52,68% від НГО, у грошовому еквіваленті – 150 375 грн.  та земельна ділянка площею понад 18 га Бочечківської сільської  ради Конотопського району, оренда плата за яку зросла до 88,12% від НГО, у грошовому еквіваленті – 107 043 грн.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».