Землевпорядниками Сумщини надано 25 109 адміністративних послуг громадянам та юридичним особам. За ці послуги нарахована плата у розмірі 187 699 гривень.

Переважну більшість адмінпослуг (23 126) надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувались видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, державної реєстрації земельних ділянок (4 943), видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (3917).

На платній основі землевпорядники надали 1 983 адмінпослуги Отримані кошти перераховано до місцевих бюджетів Сумського регіону.

Найбільші надходження – у розмірі 166 934,90 грн. – отримали за видачу 1 738 витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру.

За надання 115 витягів з Державного земельного кадастру викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) до бюджету надійшло 6627,45 грн.

За обов’язкову, добровільну державну експертизу землевпорядної документації, а також вибіркової державної експертизи землевпорядної документації бюджети поповнено на 10890,12 грн.

Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні.

 

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.