У Сумах відбулося засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, де взяли участь представник Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Колотілін Олександр Константинович,- директор Департаменту з контрою за використанням та охороною, член колегії Дубодєлов Вадим Кузьмич– член Координаційної ради з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей у Сумській області, керівники структурних підрозділів. Проводила захід начальник Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Наталія Андріївна Усик.

Учасники колегії підбили підсумки роботи Головного управління Держгеокадастру у Сумській області за 2016 рік й зупинилися на найбільш нагальних питаннях, зокрема прискорення відкриття Поземельних книг, відомості про які внесено до Державного земельного кадастру як «пакетно завантажені».

Начальник відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення Управління землеустрою та охорони земель – Прокопенко І.Ю. повідомила про результати інвентаризації земель сільського господарського призначення та перспективи проведення інвентаризації з метою внесення в Державний земельний кадастр відомостей про земельні сільськогосподарського призначення та водного фонду із зазначенням орієнтовного фінансування для виконання робіт.

На колегії також розглянули питання стан продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на земельних торгах 2016 році та про заплановані обсяги продажу на 2017 рік.

Начальник відділу здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель -Венжега О.І. поінформував присутніх про план перевірок на І квартал 2017 року щодо питань дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів та організацію його виконання. Колотілін О.К. наголосив про необхідність забезпечення матеріально – технічними засобами працівників Управління з контролю за використанням та охороною земель та про передачу інформаційних карток до ЦНАПу.

HkHTv1Nd_j4

Учасники колегії заслухали Дубовика І.І. – головного спеціаліста відділу організації планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель, щодо стану реалізації пілотного проекту із запровадженням екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадстру. Усик Н.А. наголосила про необхідність посиленого контролю за терміном виконання з боку керівників структурних підрозділів.

Члени колегії з усіх розглянутих питань сформували рішення, які будуть надані для виконання як спеціалістам Головного управління, так і керівникам територіальних органів Держгеокадастру в районах Сумщини.

E_J41HHuvQU