Заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА під час відеоселекторної наради наголосив, що у районах повинні активніше працювати робочі групи з питань врегулювання земельних відносин.

Про результати обстеження земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної форми власності повідомив тимчасово виконуючий обов’язки директора обласного Департаменту агропромислового розвитку Петро ТУРЧИН. Зокрема, він розповів, що у Коршачинській сільській раді Білопільського району виявлені факти самовільного використання ріллі державної форми власності на площі 10,0 га. У Великописарівському районі у Яблучненській сільській раді виявлені факти самовільного використання ріллі державної форми власності загальною площею 1 га, а у Добренській сільській раді накладено арешт на площі 39,0 га. Матеріали щодо першої справи знаходяться на розгляді в суді, а щодо другої – готуються для подання до суду. Подібні факти виявлені і в Ямпільському та Конотопському районах. Усі матеріали направлено або направляються до суду.

Під час відеоселекторної наради заступник начальника – начальник Управління з контролю за використанням та охороною земель  Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Ольга ЄВТУШЕНКО проконсультувала представників районної влади щодо змін в законодавстві, що стосуються земельних питань і відповіла на їх запитання.