З метою організації виконання антикорупційної програми Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на 2017 рік, затвердженої наказом Держгеокадастру від 28.02.2017 №72 зі змінами від 09.06.2017 №137 та Закону України «Про запобігання корупції», Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 №265, відповідно до наказу Держгеокадастру від 02.12.2015 №778, наказом Головного управління Держгеокадастру у Сумській області  від 24.12.2015 № 586 затверджено План заходів Головного управління Держгеокадастру у Сумській області з виконання Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки.

Протягом звітного періоду випадків порушення антикорупційного законодавства при виконанні державними службовцями своїх посадових обов`язків не виявлено.

Адміністративні справи стосовно працівників Головного управління та структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Сумській області про притягнення до відповідальності за корупційні діяння та інші правопорушення, пов`язані з корупцією, не розглядалися.

Випадки припинення державної служби працівниками Головного управління та структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, які визнанні винними  у вчиненні корупційних діянь та щодо яких набрали  законної сили відповідні рішення судів відсутні.

Корупційних ризиків у діяльності посадових осіб структурних підрозділів  Головного управління Держгеокадастру у Сумській області не виявлено.

Сектором запобігання та виявлення корупції Головного управління постійно надається методична допомога, щодо застосування антикорупційного законодавства з метою запобігання та виявлення корупції структурним підрозділам Головного управління Держгеокадастру у Сумській області.