Протягом минулого року до Головного управління Держгеокадастру у Сумській області надійшло 2 228 звернень громадян. Із них: звернення громадян, що надійшли з Урядової гарячої лінії  – 25; звернення громадян, що надійшли з Гарячої лінії Держгеокадастру – 9.

Звернення надійшли: від Сумської  обласної державної адміністрації – 14; через електронну базу даних  „Сумський обласний контактний центр” – 7; від громадян – 2163; за належністю від Держгеокадастру – 6; за належністю від правоохоронних органів – 4.

Питання, з якими звертались громадяни:  ведення Державного земельного кадастру (внесення змін у ДЗК, виправлення технічних помилок);  надання інформації стосовно нормативної грошової оцінки земельної ділянки;  роз’яснення норм чинного законодавства;  проведення  перевірок стосовно ймовірного нецільового використання земельних ділянок та самозахвату земельних ділянок;  визначення  правового статусу земельної ділянки;  надання копії архівного примірника державного акту;  надання копії технічної документації із землеустрою тощо.

Звернення розглянуті в терміни, визначені законодавством (відповідно до ст.20 Закону України «Про звернення громадян»).

Протягом 2023 року до  Головного управління і надійшло 222 запити  щодо надання публічної інформації. Зокрема, з них: 173 –  від фізичних осіб; 49   –  від юридичних осіб.

На запити, що надійшли до Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, надано вичерпні відповіді та роз’яснення у термін,  визначені законодавством.

Порушення термінів розгляду звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації протягом року не було.

Питання виконавської дисципліни перебуває на постійному контролі у керівництва Головного управління, його заступників, начальників відділів та управлінь

Протягом  2023 року  керівництвом  Головного управління на особистому прийомі прийнято 2 громадянина, керівниками відділів надання адміністративниз послуг здійснено 44 прийоми, на якому прийнято  56 громадян. Керівниками та працівниками структурних підрозділів Головного управління прийнято 7 громадян в приміщенні Громадської приймальні Головного управління.