З початку року Головним управлінням Держгеокадастру у  Сумській області надано 25 310 адміністративних послуг громадянам та юридичним особам.

Переважну більшість адмінпослуг (23 110) надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувались видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (13104), державної реєстрації земельних ділянок (6 183),  видача висновку про погодження документації із землеустрою (1 273).

На платній основі землевпорядники надали 2 200 адмінпослуг. За ці послуги отримано кошти у розмірі 233 660,00 грн.

Найбільші надходження – у розмірі 225 070,00 грн – отримали за видачу витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру.

Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який під час замовлення обирали самі.

 

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.