Головне управління Держгеокадастру у Сумській області запрошує до участі у конкурсі на відбір виконавця торгів з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які розміщені на території Кам’янської сільської ради Лебединського району.

 

  1. Умови відбору виконавця земельних торгів: 

– переможець конкурсу забезпечує виготовлення документації із землеустрою (виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх агрохімічних паспортів) та здійснення витрат на проведення земельних торгів за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів у відповідності до частини п’ятої статті 136 Земельного кодексу України.

– переможцем конкурсу визначається учасник, який запропонував найнижчу цінову пропозицію вартості виконання робіт із підготовки лотів (виготовлення технічної документації із землеустрою та агрохімічного паспорту на земельну ділянку) і проведення земельних торгів (сума реєстраційного внеску). Вартість виготовлених проектів землеустрою на кожну земельну ділянку не враховується та буде окремо зазначена в умовах проведення земельних торгів (аукціону).

  1. Перелік підтвердних документів, які подаються на відбір виконавців:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців з підготовки та проведення земельних торгів (із зазначення кадастрових номерів та площ земельних ділянок)».

У конверті мають бути наявні підтверджуючі документи:

 заява, клопотання про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з підготовки та проведення земельних торгів;

– завірені заявником копії сторінок паспорта претендента та виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для претендента – фізичної особи – підприємця);

– завірені заявником копії установчих документів претендента та виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для претендента – юридичної особи);

– оригінал або належним чином завірена копія документа (довіреності), який надає право діяти від імені юридичної або фізичної особи;

– завірені заявником копії кваліфікаційних документів ліцитатора, який буде залучений до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

– підписана претендентом конкурсна пропозиція щодо загальної вартості робіт з підготовки лотів та  проведення земельних торгів зазначених в оголошенні земельних ділянок та по кожній земельній ділянці окремо із зазначенням її кадастрового номера та площі.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

Учасник конкурсу має право залучати інші підприємства, установи, організації та фізичних осіб-підприємців для виготовлення землевпорядної документації на договірних засадах.

З Положенням про тимчасову конкурсну комісію з відбору виконавця земельних торгів на конкурентних засадах можна ознайомитись тут.

Інформація про результати конкурсу буде розміщена на офіційному веб-сайті (http://sumska.land.gov.ua) протягом 10 календарних днів після його проведення.

Строк подання конкурсної документації: до 1600 15.07.2020 року.

Поштова адреса, за якою подаються документи: 40000, Сумська область, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 25, каб.807.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 21.07.2020 року о 1400  год.

Відомості про місцезнаходження організатора торгів, контактні телефони: Сумська область, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 25,  телефон для довідок:  (0542) 700-338

 

 

 

№ з/п Місце розташування земельної ділянки Площа земельної ділянки, га Кадастровий номер земельної ділянки Угіддя
1 Лебединський район Кам’янська сільська рада 30,0000

 

5922984200:07:002:0791 сіножаті
2 Лебединський район Кам’янська сільська рада 119,3378 5922984200:07:004:0390 сіножаті