Шановні колеги!

Щиро вітаємо всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом – Днем землевпорядника!

У цей святковий день доречно зазначити, що завдяки вашій самовідданій праці та високому професіоналізму активно впроваджуються визначені чинним законодавством засади регулювання земельних відносин, реалізується державна політика ринкових економічних перетворень в аграрному секторі.

Сучасний стан реформування земельних відносин ставить перед землевпорядною службою нові відповідальні завдання. Насамперед, це стосується забезпечення розвитку ринку землі, формування ефективного землекористування, залучення землі як капіталу в економічний обіг, удосконалення державного управління і контроль за охороною та використанням земельних ресурсів.

Важко переоцінити внесок землевпорядників у забезпечення раціонального використання і охорону земельних ресурсів.

У наших лавах – не просто компетентні фахівці, а ще – мужні, сильні, сміливі люди, віддані справі, яку обрали за покликом серця.

Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку.

Бажаємо нових творчих успіхів, щастя, міцного здоров’я, любові й пошани, успіхів на професійній ниві, весняного настрою, добра й благополуччя вам і вашим родинам, довгих років життя та всіх земних щедрот!

З повагою

колектив Головного управління Держгеокадастру у Сумській області